Açılış
Kampanyası

Bizi Arayın! 0216 575 34 38

Zayıflama

47hz-ultrasound-cavitation-slimming-machine-for-lifting-figure-masterKavitasyon

Kavitasyon günümüzde en çok kullanılan zayıflama yöntemlerinden biridir. Kavitasyon sistemi bölgesel yağlanma ve selülitlerle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme, önce genişleme sonra patlama yaratır.

Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak lenf yolları sayesinde vücuttan uzaklaştırılır. Uygulanan seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Seans sayısı kişinin durumuna göre belirlenir. Uygulamayı desteklemek için yağsız diyet uygulanmalı ve bol su içilmelidir.


40964G5 Masajı ile Selülit Tedavisi

G5 Masajı, ismini G5 aletinden almaktadır. Bu masaj aletinin her cilt tipine uygun başlıkları bulunmaktadır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılarak, G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.

Kan dolaşımındaki düzensizlikler ve yağ dokusunun artması vücutta selülit denilen portakal kabuğuna benzer türde istenmeyen görüntülere sebep olur. G5 selülit masajı ile istenmeyen selülit görüntüsü giderilir ve oluşumu engellenir. G5 Masajıyla kan dolaşımı hızlandırılır, kaslar kuvvetlendirilir, cildin sıkılaşması, vücudun toparlanması sağlanır. Kalça, popo ve üst bacak bölgelerinde oldukça etkilidir.


3.1.2-Lenf-Drenaj2Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır, böylece damarlar arasındaki biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini artıran bir yöntemdir.


 

pasif133Pasif Jimnastik

Vücuda paradik akım veren bir vücut bakım cihazıdır. Paradik akım ise insan vücudundaki kasları en etkili ve hızlı şekilde çalıştıran akım gücüdür.Bu akım selülit tedavisi, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme işlemleri yapar. Ortaya çıkan enerji kası hareket ettirir. Bu hareketten sonra ortaya çıkan toksin maddeler ter ve idrar yoluyla atılır.

Pasif jimnastik, bir nevi yatarak zayıflamaktır.Oturduğumuz yerden vücudumuz verilen titreşimlerle kasların çalışması sonucu zayıflama yöntemidir.